HAKKIMIZDA

Promak, tüm sektörlerde kullanılan mekanik salmastra ve döner başlık uygulamalarında, 20 yılı aşkın süredir sizlerle !

YERLİ ÜRETİM

Promak Mekanik Salmastra, kurucumuz Fikri Baydar tarafından, 1993 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız başta mekanik salmastra olmak üzere döner başlık, yumuşak/örgülü salmastra, karbon-grafit, silisyum-tungsten karbür, seramik ürünleri, spiral sarımlı contalar gibi sızdırmazlık elemanlarının imalatını yapmaktadır. Ürünlerimiz tekstil, gıda, kimya, selüloz-kağıt, dericilik, petrokimya, petrol çıkarma-işleme, gemi, maden vb. sektörlerde güvenle kullanılmaktadır.

20 YILI AŞKIN GÜVEN

Yurt içi piyasalarda kalitesiyle kendini kanıtlamış olan firmamız, bir diğer markası olan Deltapak ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Bu başarıyı yurt dışı piyasalarda da göstermeye başlayan Promak, Zagreb/Hırvatistan merkezli kurduğu Protechseal firmasıyla da başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine hizmet vermektedir.Ürünlerimiz ayrıca Ortadoğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika ülkelerine de ihraç edilmektedir.

YÜKSEK KALİTELİ, HIZLI VE MÜŞTERİ ODAKLI ÇÖZÜMLER

TS EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sisteminde, CNC takım tezgahlarda üretilen ürünlerimiz, sudan en yoğun aşındırıcılara, -60 C'den 400 C ve 40 bara kadar ki sızdırmazlık uygulamalarında güvenli bir şekilde kullanılabilir.
Promak, standart ve standart dışı tüm mekanik salmastra, döner başlık, yumuşak/örgülü salmastra, karbon-grafit, silisyum-tungsten karbür, seramik ürünleri, spiral sarımlı conta gibi sızdırmazlık elemanları ihtiyaçlarına mühendis kadrosu, eğitimli personeli, zaman, uygun fiyat ve kaliteli malzeme seçimiyle cevap vermektedir.